انجام مدلسازی و پروژه دانشجویی با نرم افزار HYSYS

انجام پروژه دانشجویی HYSYS

پروژه دانشجویی HYSYS را از ما بخواهید . دانشجویان عزیز اگر شما هم در بخشی از پایان نامه خود نیاز به انجام مدلسازی و پروژه دانشجویی با نرم افزار HYSYS دارید . نگران نباشید . تعدادی از متخصصان این نرم افزار را در دپارتمان پروژه های نرم افزاری تاپ تز برای پاسخگویی به نیازهای شما گرد هم آورده  ایم . نرم افزار HYSYS:از نرم افزار هایسیس در انجام پروژه ها و پایان نامه های مهندسی شیمی و مهندسی مکانیک استفاده می شود.یک نرم افزار مدلسازی به منظور اجرای دقیق و بهینه پروژه های دانشجویی رشته های یاد شده می باشد.

انجام مدلسازی با نرم افزار HYSYS

دانشجو هرچقدر هم با اصول درس خوانده باشد نباید بهش خورده گرفت . چراکه تقریبا هیچ دانشجویی نمیتواند در آن واد بر واحد های درسی خود تسلط داشته باشد و نرم افزارهایی را که شاید خیلی برای رشته اش ضروری نیستند فراگیرد . این ضعف سیستم آموزشی است که از دانشجو چیزی را میخواهد که عملا بلد نیست . پس نگراش نباشید برای مدل سازی با نرم افزار hysys میتوانید پروژه های خود را به ما اعلام کرده و مدل سازی مورد نظرتان را دریافت کنید.

هزینه انجام مدل سازی و پروژه دانشجویی HYSYS

در موسسه تاپ تز رسممان بر این است که تا جایی که برایمان مقدور باشد خدمات درخواستی دانشجویان را با کمترین هزینه اجرا کنیم . از اینرو در خصوص  هزینه انجام مدل سازی و پروژه دانشجویی HYSYS هم خیالتان راحت با هزینه ای کمتر از ما احتمالا پیدا نخواهید کرد .

ثبت درخواست پروژه دانشجویی HYSYS

دانشجوی گرامی درخواست مدل سازی و پروژه دانشجویی HYSYS خود را از طریق فرم های ثبت سفارش برایمان ارسال کنید . در اولین فرصت بعد از بررسی با شما تماس خواهیم گرفت .

انجام پروژه دانشجویی و مدل سازی با نرم افزار hysys

سئو سایت         بهینه سازی سایت

کمترین هزینه انجام پایان نامه حسابداری

پایان نامه حسابداری

هر رشته تحصیلی بخصوص در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری نیازمند ارائه پایان نامه از سوی دانشجو در زمان فارغ التحصیلی میباشد . پایان نامه حسابداری هم برای دانشجویان این رشته در پایان تحصیلات الزامی است البته در مقطع کارشناسی اکثر دانشگاه ها با پروژه تمام میکنند ولی در مقطع کارشناسی ارشد ارائه پایان نامه امری ضروری میباشد

انجام پایان نامه حسابداری

دانشجوی محترم رشته حسابداری آیا شما هم در زمینه انجام پایان نامه حسابداری مشکل دارید . ؟ آیا احساس میکنید فاصله توانایی و خواسته هایتان برای داشتن یک پایان نامه قوی خیلی زیاد است . مطمئن باشید میتوانید روی ما حساب کنید . چرا که موسسه تاپ تز در دپارتمان تخصصی حسابداری خود به پشوانه همکاری با ۲۲ نفر از برترین های علم حسابداری تاکنون کارنامه بسیار قوی و پرباری داشته است . رشته ی حسابداری از رشته های پرمخاطب انجام پایان نامه است.سالانه افراد زیادی در مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد از این رشته فارغ التحصیل می شوند.رقابت زیاد در نتیجه ی تعدد دانشجویان این رشته را به نوعی منحصر به فرد کرده است.در تمام مقاطع حسابداری ما پشتیبان شما خواهیم بود . اصلا جای نگرانی نیست .

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد در رشته حسابداری و تقریبا قریب به اتفاق رشته های دانشگاهی وقتی به مرحله انجام پایان نامه میرسند مشکلات فراوانی را احساس میکنند .شایسته است دانشجویان هرچه در مقطع تحصیلی بالاتری هستند با دقت بیشتری نسبت به ارائه یک پایان نامه قوی اقدام کنند . ولی چندین مساله دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی و کارشناسی ارشد را در این کار به مشکل میاندازد .

انجام پایان نامه حسابداری

مشکلات دانشجویان کارشناسی ارشد در زمان انجام پایان نامه

عمده مشکلاتی که یک دانشجوی کارشناسی ارشد هنگام ارائه پایان نامه با آنها مواجه است عبارتند از:

۱: سیستم آموزشی ناکارآمد اجازه انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری را با کیفیت بین المللی و عالی نمیدهد چراکه ساختار کلی آموزش مشکلات زیادی دارد

۲: اکثر دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد عموما شاخل هستند و به خودی خود وقت کافی برای تحقیق پایدار و قوی جهت انجام پایان نامه ارشد حسابداری را ندارند .

سفارش انجام پایان نامه حسابداری

دانشجویان و متقاضیان گرامیسفارش انجام پایان نامه حسابداری در تمامی مقاطع تحصیلی خواهشمند است از طریق فرم تماس زیر درخواست خود را ثبت نمایید . کارشناسان دپارتمان انجام پایان نامه های حسابداری تاپ تز در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

موضوعات انجام شده پایان نامه حسابداری

تعدادی از موضوعاتی که توسط گروه پژوهشیو موسسه تاپ تز انجام شده است به شرح زیر می باشد:

پایان نامه حسابداری در زمینه بررسی تاثیر خصوصی سازی بر عملکرد مالی

در زمینه بررسی تاثیر ساختار سرمایه بر سودآوری شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران

پایان نامه حسابداری در زمینه بررسی تاثیر سازه اجتماعی بر افشاگری مالی

انجام پایان نامه  در زمینه بررسی شکاف بین روش های تحقیق در حسابداری با عمل

انجام پایان نامه در زمینه هزینه یابی کامل معیاری کارا در مدیریت بحران

انجام پایان نامه حسابداری در زمینه بررسی بهای تمام شده خدمات اصلی مراکز آموزشی درمانی

پایان نامه حسابداری در زمینه بررسی تحلیلی سیستم های گزارشگری مالی شرکت های تولیدی

پایان نامه حسابداری در زمینه سطح توانمندی سیستم های نرم افزاری دانشگاه در پشتیبانی استقرار سیستم بهای تمام شده بر مبنای فعالیت

انجام پایان نامه حسابداری در زمینه حاکمیت شرکتی

و چندین و چند پایان نامه ی دیگر،تنها بخشی از رزومه ی کامل زیرگروه حسابداری گروه پژوهشی آموزشیار می باشد

شرایط انجام پایان نامه حسابداری تاپ تز

برای ثبت درخواست انجام پایان نامه در موسسه تاپ تز و نگارش مقالات حسابداری میتوانید از طریق تکمیل فرم انتهای برگه یا تماس و مراجعه به دفتر موسسه اقدام نمایید.

هزینه انجام پایان نامه حسابداری

ما در موسسه تاپ تز همزمان با توجه به بهبود مستمر و روزمره در کیفیت خدمات ارائه شده همواره سعی در کاهش هزینه ها و قیمت تمام شده برای دانشجویان داشته ایم . چون بخوبی از مسائل و مشکلات مالی که یک دانشجو ممکن است با آنها مواجه باشد مطلع هستیم و خود روزی دانشجو بودیم . از اینرو با توجه به کیفیف هزینه انجام پایان نامه حسابداری در موسسه تاپ تز کمتر از سایر موسسات میباشد .

نگارش مقاله حسابداری

نگارش مقالات تخصصی حسابداری و تهیه انواع مقاله و پروپوزال از روی پایان نامه رشته حسابداری در تمامی مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتریتوسط موسسه تاپ تز پشتیبانی میشود

مشاوره تخصصی پایان نامه مهندسی و انسانی

مشاوره انجام پایان نامه

نگارش پایان نامه در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری نیاز به تخصص و دانش بالایی دارد.با توجه به گرایشها و زیرشاخه های فراوان رشته های دانشگاهی و تعدد موضوعات و زمینه های انجام پایان نامه،دانشجویان راه دشواری را در جهت به اتمام رساندن تحصیل خود دارند.طبیعتا هر گرایش و تخصصی فقط و فقط باید توسط محقق همان رشته انجام و پشتیبانی شود.آموزشیار با مجموعه ای متشکل از متخصصین گرایش ها و زیرشاخه های اصلی فنی مهندسی و علوم انسانی شما را در جهت انجام پایان نامه ها و نگارش مقالات و تقویت رزومه تحصیلی یاری میدهد.

انجام پایان نامه

مرجع تخصصی انجام پایان نامه

مراحل انجام پایان نامه:

۱-تعیین دقیق موضوع طبق گرایش دانشجو و براساس مقالات روز مجلات معتبر علمی

۲-تعیین چارچوپ پایان نامه و نگارش پروپوزال طبق فرمت دانشگاه محل تحصیل دانشجو

۳-نگارش پیشینه و ادبیات موضوع و جمع آوری منابع مهم و مقالات مرتبط با مووضع

۴-نگارش روش پیشنهادی و روش انجام پایان نامه و تعیین نوآوری

۵-انجام شبیه سازی،مدلسازی،تحلیل آماری،تحلیل های آزمایشگاهی و یا تحلیل های تخصصی مرتبط با پایان نامه

۶-بحث و نتیجه گیری از پژوهش انجام شده و ارائه نتایج و پیشنهادات

فرمت کلی پایان نامه کارشناسی ارشد ودکتری تقریبا به ای صورت می باشد.در رشته های فنی مهندسی فصل چهارم پایان نامه معمولا انجام شبیه سازی و مدلسازی یا تحلیل های آزمایشگاهی می باشد و در پایان نامه های علوم انسانی معمولا تحلیل های تخصص و یا تحلیل های آماری فصل چهارم پایان نامه را شکل می دهد.

نکات کلیدی انجام پایان نامه

با توجه به تعدد پایان نامه ها و پروژه های انجام شده ،انتخاب موضوعی که جدید و به روز باشد نیاز به تحقیق و بررسی زیادی دارد.

به هیچ وجه از پایان نامه های آماده استفاده نکنید و هرگز کپی برداری ننمایید.باید حتما مقالات استفاده شده در پایان نامه به روز و جدید باشند تا علاوه بر کیفیت بالای پایان نامه ،مورد قبول اساتید و شورای آموزشی دانشگاه قرار بگیرد.

در یادگیری نرم افزارهای تخصصی انجام پایان نامه گرایش خود بکوشید و سعی کنید حداقل به یک نرم افزار تسلط داشته باشید.

متاسفانه دانشجویان در طول تحصیل خود اقدام به یادگیری نرم افزارهای تخصصی رشته خود نمیکنند و از این بابت در انجام پایان نامه با مشکلات فراوانی روبرو می شوند.

برای انجام پایان نامه خود ارزش قائل شوید و زمان مناسبی را جهت انجام تحقیق و پژوهش به پایان نامه خود اختصاص دهید.با زمان کم و محدود پایان نامه مناسبی آماده نخواهد شد.

به هیچ وجه به تبلیغات فروش پایان نامه توجه ننمایید.ما با تیمی متخصص و مجرب شما را در یادگیری و انجام گام به گام پایان نامه پشتیبانی می نماییم.هرگز از ترجمه پایان نامه های خارجی استفاده ننماید.

به دنبال یادگیری روش ها و اگوریتم های جدید  باشید و دانش خود را در زمینه تخصصی گرایش خود افزایش دهید.

ارزش انجام پایان نامه ،فصل ۴  (شبیه سازی و مدلسازی یا تحلیل آماری ) پایان نامه می باشد.چون تخصصی ترین و دشوارترین بخش پایان نامه می باشد.

حتما قبل از سپردن انجام پایان نامه خود به فرد دیگری از میزان علم و دانش او مطلع شوید

در طول انجام پایان نامه از محقق بخواهید که حتما شما را در جریان پیشرفت قرار دهد.

انجام پایان نامه آموزشیار

ما علاوه بر اجرای گام به گام پایان نامه دانشجویان در کاملا آموزش می دهیم.اجرای شبیه سازی نرم افزاری با حضور خود دانشجو و اموزش بخش های نرم افزاری از مزایای همکاری با آموزشیار می باشد.

به هیچ وجه پایان نامه انجام شده کپی برداری نبوده و تمامی پاراگراف ها رفرنس دهی می گردند.در صورت نیاز دانشجو منابع و مقالات مورد استفاده دز پایان نامه به ایشان تحویل داده خواهد شد.

بخش نرم افزاری پایان نامه با دقت بالا برای دانشجویان انجام داده خواهد شد.

آموزش نرم افزارهای تخصص در صورت نیاز و هماهنگی با اموزشیار انجام میگیرد

پشتیبانی مداوم و ارتباط مستقیم با محقق انجام پایان نامه از ویژگی های برجسته آموزشیار می باشد.

بررسی تخصصی و علمی پایان نامه در آموزشیار انجام میشود.

ما در زمینه های زیر دانشجویان را پشتیبانی می نماییم:

پایان نامه مهندسی برق

پایان نامه مهندسی مکانیک

پایان نامه مهندسی عمران

پایان نامه مهندسی کامپیوتر

پایان نامه مهندسی شیمی

پایان نامه مهندسی متالورژی

انجام پایان نامه مهندسی هوافضا

انجام پایان نامه مهندسی پزشکی

پایان نامه مهندسی مکاترونیک

پایان نامه مهندسی صنایع

پایان نامه مهندسی کشاورزی

نگارش پایان نامه مدیریت

مشاوره پایان نامه حقوق

نگارش پایان نامه روانشناسی

انجام پایان نامه جغرافیا

انجام پایان نامه زبان انگلیسی

انجام پایان نامه ادبیات

انجام پایان نامه تاریخ

مشاوره پایان نامه علوم سیاسی

نگارش پایان نامه اقتصاد

نگارش پایان نامه حسابداری

نگارش پایان نامه فلسفه

پایان نامه علوم پزشکی

 

دانشجویان فنی مهندسی می توانند به منظور مشاوره با شماره های زیر  تماس بگیرند:

۴۴۰۰۱۳۹۱

۴۴۹۷۲۲۹۸

دانشجویان علوم انسانی و علوم پزشکی می توانند به منظور مشاوره و راهنمایی با شماره تلفن ۴۴۰۰۱۳۹۲ تماس حاصل نمایند.

همچینین فرم ثبت درخواست و آدرس ایمیل آموزشیار بر ری سایت قابل مشاهده می باشد.

amuzeshyargroup@gmail.com

amuzeshyargroup@yahoo.com

 

انجام پایان نامه تخصصی کارشناسی ارشد

انجام پایان نامه ارشد

به طور کلی انجام پایان نامه ارشد در هر گرایشی احتیاج به تخصص و تجربه متناسب با همان مقطع تحصیلی و گرایش موردنظر  دارد.به روز بودن منابع , تخصصی بودن و جدید بودن پایان نامه ی نگارش شده,انجام پایان نامه در مدت زمان محدود و کم,رفع اشکال هر فصل,اعمال نظرات استاد راهنما و… از دغدغه های دانشجویان عزیز می باشد.گروه آموزشیار با تجربه ی چندساله در یاری دانشجویان رشته ها و مقاطع مختلف تحصیلی, به خوبی جوابگوی نیاز ها و دغدغه های مخاطبان خود بوده است.مرحله به مرحله تا کسب مدرک تحصیلی شما را پشتیبانی و حمایت خواهیم کرد.لازم به ذکر است که آموزشیار تنها گروهیست که به صورت کاملا مستقیم و بی واسطه با متخصص رشته ی خود ارتباط مداوم دارید.در زیر شرح مختصری از شیوه ی انجام و نگارش پایان نامه را می خوانید.انجام پایان نامه ارشد

 

انجام پایان نامه ارشد

انجام پایان نامه

توجه! موارد کلیدی که در انجام پایان نامه و نگارش مقاله باید به آنها توجه کرد و در کیفیت موثر هستند:

حتما باید پایان نامه شما توسط متخصص گرایش شما انجام شود.در صورتی که پایان نامه ی شما توسط شخصی که در گرایش شما تخصص ندارد انجام شود نتایج ناگواری را در پی دارد.

انجام پایان نامه باید با بهره گیری از منابع به روز تحقق یابد.کیفیت یک پایان نامه را رفرنس ها و نوآوری آن مشخص می نماید.

تحلیل نرم افزاری،شبیه سازی،پیاده سازی و… باید حتما به دانشجو آموزش داده شود چون در روز دفاع از این بخش سوالات پیچیده ای پرسیده خواهد شد.

در نگارش مقاله دقت کنید که هر مقاله خارجی ،مقاله isi نیست!مقالات isi دارای ضریب تاثیر هستند ومقاله ای که ضریب تاثیر نداشته باشد به هیچ وجه isi نیست و مورد تایید وزارت علوم نمی باشد.حتی کشور ثبت مقاله یا کنفرانس هم در کیفیت ژورنال تاثیر دارد.متاسفانه بعضی از موسسات از اطلاعات کم دانشجویان در این زمینه سوء استفاده می کنند.

دقت به موارد جزئی و البته ضروری می تواند شما را در انجام پایان نامه شما با کیفیت بالا کمک نماید.

انجام پایان نامه انجام پایان نامه کارشناسی ارشد انجام پایان نامه ارشد

انجام پایان نامه|انجام پایان نامه|انجام پایان نامه|انجام پایان نامه|انجام پایان نامه|انجام پایان نامه|انجام پایان نامه

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

 

برای انتخاب موضوع انجام پایان نامه به صورت تخصصی کلیک کنید

انجام پایان نامه مهندسی برق

انجام پایان نامه مکانیک

انجام پایان نامه مهندسی شیمی

انجام پایان نامه معماری و عمران

انجام پایان نامه مدیریت

 انجام پایان نامه حسابداری

 انجام پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات

انجام پایان نامه کامپیوتر

انجام پایان نامه مهندسی صنایع

انجام پایان نامه کشاورزی

انجام پایان نامه جغرافیا

انجام پایان نامه علوم تربیتی

انجام پایان نامه روانشناسی

انجام پایان نامه علوم سیاسی

انجام تحلیل آماری با spss ودیگر نرم افزار ها

 

انجام پایان نامه

پایان نامه اثری پژوهشی است که توسط دانشجویان تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد و دکتری به عنوان نتیجه ی چندسال تحصیل ایشان در دانشگاه ارائه میشود که بدون شک از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در واقع پایان نامه نشان دهنده ماحصل تحصیل شما می باشد. و شاید تاثیر کیفیت آن زمانی برای شما معلوم شود که در اداره یا سازمانی استخدام شوید و در آنجا اثر علمی شما یعنی پایان نامه انجام شده نماینده علم شما در رشته مربوطه است.

گروه پژوهشی آموزشیار با چندین سال سابقه و با انجام و مشاوره ی پایان نامه های مقاطع مختلف تحصیلی تخصص چشمگیری در این امر دارد و حتی پروژه ها و پایان نامه های درخواستی از سایر موسسات را نیز پشتیبانی می کند.

دانشجویان با گذراندن چندین واحد آماری قادر به انجام پروژه و تحلیل آماری نمی باشند و اساتید هم به این امر واقف هستند. که متاسفانه با توجه به اهمیت و ضروت انجام پایان نامه و پروژه دانشجویی غیر متخصیین فراوانی پا به این عرصه گذاشته اند و با روش های خاص خود!! کار شما را انجام می دهند و شاید شما تا روز دفاع از کار به چگونگی کار خود پی نبرید. بر همین اساس گروه پژوهش ما آماده خدمت رسانی به تمامی دانشجویان و پژوهشگران عزیز هستند.

 

انجام پایان نامه انجام پایان نامه ارشد انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

انجام پایان نامه

مرحله اول انجام پایان نامه کارشناسی ارشد ( موضوع و شروع کار)

برای انجام پایان نامه به صورت اصولی در ابتدا با توجه به زمینه ی کاری و پژوهشی استاد راهنمای دانشجو و با توجه به علاقه و زمینه های مورد نظر خود متقاضی موضوعات به روز در زمینه های تخصصی هر رشته را به همراه مقاله بیس برگرفته شده از ژورنال های معتبر در اختیار دانشجو قرار می دهیم.انتخاب موضوعات توسط متقاضی کاملا آزاد بوده و هر کدام از موضوعات را که مورد نظر ایشان باشد به عنوان موضوع پایان نامه انتخاب میشود.این نکته قابل ذکر است که مرحله ی تعیین موضوع تا تایید نهایی یک موضوع مناسب ادامه میابد,هرچند که در طول انجام پایان نامه  تمامی مراحل ذکر شده در ادامه ی همکاری نیز شامل تصحیح و رفع اشکال و توضیحات کامل خواهند بود.

در مورد تصویب موضوع نکته ی مهمی که قابل ذکر است,عدم تکراری بودن موضوعات پیشنهادی میباشد, که ما با ارائه مقاله بیس به روز و جدید(مقالات سال های ۲۰۱۱ به بالا) و سرچ در پایگاه اطالاعاتی ایران داک ریسک تکراری بودن عناوین را به صفر رسانده ایم.

پس از انتخاب موضوع محقق موظف است تمامی کتب و مقالات معتبر در رابطه با موضوع را جمع آوری و با توجه به ملاک های مختلف دسته بندی کند.

در  صورتی که موضوع پایان نامه از جانب استاد باشد ما آن را با کارشناسان خود درمیان گذاشته و در صورت داشتن توانایی در انجام پایان نامه حتما شما را یاری خواهیم داد.

مرحله دوم انجام پایان نامه کارشناسی ارشد( فصل اول و دوم):

پس از انتخاب موضوع و جمع آوری دیتابیس مربوط به موضوع، محقق ما پروپوزال شما را با توجه به ملاک های از جمله دانشگاه شما، مدل های مختلف موضوع، ابعاد مختلف موضوع و.. می نویسد.سپس با استفاده از دیتابیس تهیه شده تمامی ادبیات مناسب موضوع شما را دسته بندی و شروع به نوشتن فصل دوم پایان نامه می کند، مهمترین بخش فصل دوم پیشینه و تحقیقات قبلی انجام شده می باشد، که به نوعی اعتبار پژوهش شما می باشد. در این بخش ما با توجه به دسترسی که به مقالات معتبر ( ساینس دایرکت، امرالد، سیج، انتشارات تیلور و همچنین مقالات داخلی مگ ایران ) داریم سعی می کنیم مرتبط ترین و جدید ترین پیشینه را برای پژوهش شما پیاده کنیم. لازم به ذکر است این بخش یکی از بخش های کلیدی می باشد که داوران و همچنین برای چاپ مقالات مورد نظر است. با نوشتن پیشینه فصل دوم هم به پایان می رسد.

و حالا با استفاده از نرم افزار ویراستیار تمامی فصل اول و دوم ویراستیاری می شود. و به دلیل اینکه ما نگارش پایان نامه را به نرم افزار انجام می دهیم. دیگر هیچ مشکل نگارشی نخواهد داشت.

 انجام پایان نامه|انجام پایان نامه ارشد|انجام پایان نامه کارشناسی ارشد|انجام پایان نامه ارشد مهندسی

مرحله سوم انجام پایان نامه کارشناسی ارشد ( جمع آوری داده ها):

برای ادامه کار باید داده های شما جمع آوری شوند. که به دو صورت زیر انجام می گردد.

الف: ما پرسشنامه استاندارد موضوع را برای شما ارسال خواهیم کرد و شما داده ها را تکمیل و برای ما ارسال می کنید

ب: با توجه به اینکه ما به جامعه های آماری مختلفی از جمله ( دانشجویان، کارکنان و.. ) دسترسی داریم. به صورت انلاین داده های شما را جمع آوری می کنیم. و شما نیاز به جمع آوری داده ها را هم ندارید.

مرحله چهارم انجام پایان نامه کارشناسی ارشد( انجام تحلیل آماری پایان نامه و پایان کار-شبیه سازی و کدنویسی):

پس از جمع آوری داده ها پروژه شما را به محقق دیگر ما که بر روش های آماری و تمامی نرم افزار ها تحلیل تسلط دارد می سپاریم. در این مرحله با توجه به موضوع تحقیق ابتدا فصل سوم و سپس فصل چهارم را به صورت آزمون های توصیفی و استنباطی یا …. انجام می دهد. فصل پنجم که یکی از مهم ترین قسمت های پایان نامه می باشد. با توجه به نتیجه بدست آمده در فصل چهارم و همچنین با نگاهی بر پیشینه که در فصل دوم جمع آوری شده است تکمیل می شود. در نهایت منابع بر اساس استاندارد APA نوشته می شود. در این مرحله به شما تضمین می دهیم تمامی منابع موجود با منابع استفاده شده در داخل متن یکسان باشد.

پس از انجام فصل پنجم و منابع یک بار دیگر کل پایان نامه با استفاده از نرم افزار ویراستیار بررسی می شود. و توسط یک محقق دیگر مرور می شود تا اگر نکته ای یا ایرادی در پایان نامه باشد برطرف شود.به طور کلی تمامی مراحل شامل رفع اشکال خواهد بود و تا هرمرحله به صورت کامل رف اشکال نشود مرحله ی بعدی استارت نخواهد خورد.

پس از انجام پایان نامه ، مقاله علمی پژوهشی از پایان نامه استخراج می شود ، همراه با پایان نامه برای شما ارسال می شود.با توجه به ضریب تاثیر ژورنال و نوع ژورنال موردنظر قیمت نگارش مقاله برآورد میشود.

انجام پایان نامه

تمامی اصلاحات استاد راهنمای شما ظرف ۱۲ تا ۴۸ ساعت رفع می گردد و شما می توانید هر لحظه هم با پشتیبان ما به صورت تلفنی یا ایمیل در ارتباط باشید.

همچنین پس از دفاع شما موظف هستید برای تحویل پایان نامه خود به دانشگاه نکات گفته شده داوران را در پایان نامه خود رعایت کنید که تمامی نکات توسط ما انجام می شود.

مرحله نگارش مقاله انجام پایان نامه ارشد:بعد از انجام پایان نامه  در این مرحله در صورتی که متقاضی بخواهد برای ایشان از پایان نامه مقاله استخراج خواهد شد.مقالات داخلی,مقاله isi و مقاله isc.

نگارش مقاله isi به تخصصس بیشتر از نگارش پایان نامه احتیاج دارد و ما این امر را برای شما آسان می نماییم.نگارش یک مقاله قابل قبول برای ژورنالهای معتبر و مورد قبول وزارت علوم کاری طولانی است که حداقل زمان ممکن برای نگارش و ثبت و پذیرش مقاله زمانی بین ۳ تا ۱۲ ماه به طول می انجامد.دقت کنید که هر مقاله خارجی , مقاله isi محسوب نمیشود.

بسیاری از کارشناسان ما داور مجلات معتبر داخلی می باشند که با بهره گیری از تجارب و دانش آنان گامی بلند در راستای اتمام یا ادامه ی تحصیلات خود بردادرید.

توصیه ما این است که بعد از انجام پایان نامه ارشد حتما مقالات معتبر استخراج شود.مقاله ی معتبر با ضریب تاثیر مناسب میوه  و ثمره ی انجام یک پایان نامه ی موفق است.

امید است که با انجام و مشاوره تخصصی پایان نامه و پشتیبانی مناسب ,موجبات موفقیت و رضایت شما را فراهم آوریم و شما را در مشاوره و انجام پایان نامه ارشد یاری دهیم.

انجام پایان نامه ارشد  انجام پایان نامه کارشناسی ارشد انجام پایان نامه ارشد

انجام پایان نامه ارشد

برای ثبت درخواست فرم تماس انجام پایان نامه آموزشیار را تکمیل نمایید.در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهیم بود.

 

انجام پایان نامه،انجام پایان نامه کارشناسی ارشد،انجام پایان نامه ارشد،انجام پایان نامه ارشد برق،انجام پایان نامه ارشد مدیریت،انجام پایان نامه ارشد مکانیک,نگارش مقاله isi,انجام پایان نامه ارشد طراحی کاربردی,انجام پایان نامه کارشناسی ارشد قدرت,انجام پایان نامه  ارشد عمران,انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی,انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی صنایع,انجام پایان نامه کارشناسی ارشد علوم اجتماعی,انجام پایان نامه کشاورزی,انجام پایان نامه کارشناسی ارشد ,انجام پایان نامه کارشناسی ارشد کنترل,انجام پایان نامه ارشد تبدیل انرژی,انجام پایان نامه کارشناسی ارشد نرم افزار,انجام پایان نامه ارشد هوش مصنوعی

 

انجام پایان نامه حقوق

انجام پایان نامه حقوق

در ادامه به بررسی مطالب مرتبط با رشته حقوق می پردازیم انجام پایان نامه

تمام روابط اجتماعی که آثار حقوقی از آن ایجاد می شود، موضوع علم حقوق قرار می گیرد.
این روابط می تواند مربوطه به روابط دولت و مردم باشد که به حقوق عمومی معروف است و یا شامل روابط خصوصی مردم گردد که حقوق خصوصی نامیده می شود.
به عبارت دیگر حقوق عمومی شامل حقوق قوای سه گانه کشور، حاکمیت و آنچه مربوط به اداره کشور است، می شود و حقوق خصوصی به روابط بین خود مردم می پردازد که مهمترین آنها روابط تجاری است که عامل ایجاد رشته حقوق تجارت شده است و یا مسائل مربوط به حقوق مدنی است که از آن جمله می توان به اموال، مالکیت، قراردادها، مسوولیت هایی که اشخاص در خطاهایی که مرتکب می شوند برایشان به وجود می آید مثل مسوولیت ناشی از حوادث، قواعد مربوط به ارث، وصیت، ولادت، اقامتگاه اشخاص و دهها مورد دیگر اشاره کرد.
همچنین شاخه ای از حقوق به روابط بین المللی می پردازد که خود به دو بخش حقوق روابط بین الملل عمومی و خصوصی تقسیم می شود که حقوق روابط بین الملل عمومی به روابط بین دولتها و سازمانهای بین المللی می پردازد.
رشته حقوق یکی از محبوب ترین رشته‏ های داوطلبان گروه علوم انسانی است . دامنه گرایش‏های رشته حقوق گسترده و در کلیه روابط زندگی امروز قابل ملاحظه است . این روابط می‏تواند مربوط به روابط دولت و مردم باشدکه به حقوق عمومی معروف است و یا روابط خصوصی مردم را در برمی‏گیرد که حقوق خصوصی نامیده می‏شود .

موسسه علمی پژوهشی تاپ تز مفتخر است تا خدمات انجام پایان نامه را به تمامی دانشجویان رشته حقوق ارایه دهد.
حقوق عمومی شامل حقوق قوای سه‏گانه کشور، حاکمیت و آنچه که مربوط به اداه کشور است ، می‏شود و حقوق خصوصی به روابط بین خود مردم می‏پردازد که مهمترین آنها روابط تجاری است که عامل ایجاد رشته حقوق تجارت شده است و یا مسائل مربوط به حقوق مدنی است که از آن جمله می‏توان به اموال ، مالکیت ، قراردادها، مسؤولیت‏هایی که اشخاص در خطاهایی که مرتکب می‏شوند برایشان به وجود می‏آید مثل مسؤولیت ناشی از حوادث ، قواعد مربوط به ارث ، وصیت ، ولادت ، اقامتگاه اشخاص و دهها مورد دیگر اشاره کرد .
همچنین شاخه ای از حقوق به روابط بین المللی می‏پردازد که خود به دو بخش حقوق روابط بین الملل عمومی و خصوصی تقسیم می‏شود که حقوق روابط بین الملل عمومی به روابط بین دولتها و سازمانهای بین‏المللی می‏پردازد.
دانش آموختگان این رشته باید از جسارت ، قدرت استدلال ، خلاقیت ذهنی و فن بیان خوب کافی برخوردار باشند. علم حقوق با جامعه شناسی ، روانشنانسی و علوم فلسفی آمیخته است و یک حقوقدان مطلع باید از این علوم آگاهی‏کافی داشته باشد . همچنین یک دانشجوی حقوق برای این که در رشته خود موفق گردد لازم است که به زبان و ادبیات فارسی مسلط باشد ، چون منطق حقوق در ضمن این که شباهت‏های زیادی به منطق ریاضی دارد ، یک منطق اقناعی و خطایی است
یعنی یک حقوقدان باید بتواند کسانی را که مورد خطاب اوقرار می‏گیرند و یا دادگاهی را که مأمور رسیدگی به دعوا است ، با زبان سلیس و بلیغ قانع کند ، در نتیجه باید به زبان و ادبیات مسلط باشد . در ضمن باید اطلاعاتی از ریاضیات داشته باشد، همچنین دانشجویان حقوق با مفاهیم اساسی فقه و اصول در اسلام ، جامعه‏شناسی ، روان‏شناسی ، امور مالی و پزشکی قانونی و … آشنا می‏شوند.
دانشجویان این رشته دروس مقدمه علم حقوق ، حقوق جزای عمومی، حقوق اساسی ، حقوق مدنی ، مبانی علم اقتصاد ، عربی ، مالیه عمومی ، مبانی جامعه شناسی را در قالب دروس پایه می‏گذارند. انجام پایان نامه حقوق در تمامی گرایش ها.

توانایی های لازم رشته حقوق
جسارت، قدرت استدلال، خلاقیت ذهنی و فن بیان خوب لازمه موفقیت در این رشته است. ممکن است که به دست آوردن لیسانس حقوق کار دشواری نباشد اما حقوقدان شدن بسیار مشکل است. چرا که علم حقوق امروزه با جامعه شناسی، روانشناسی و علوم فلسفی آمیخته شده است و یک حقوقدان باید از این علوم اطلاعات کافی داشته باشد.
همچنین یک دانشجوی حقوق برای این که در رشته خود موفق گردد لازم است به زبان و ادبیات فارسی مسلط باشد چون منطق حقوق در ضمن این که شباهت های زیادی به منطق ریاضی دارد، یک منطق اقناعی و خطابی است انجام پایان نامه در تمامی گرایش ها و مقاطع برای دانشجویان حقوق و ارایه مقاله و ترجمه تخصصی.
یعنی یک حقوقدان باید بتواند کسانی را که مورد خطاب او قرار می گیرند و یا دادگاهی که مامور رسیدگی به دعوا است، با زبان سلیس و بلیغ قانع کند، در نتیجه باید به زبان و ادبیات مسلط باشد. در ضمن باید اطلاعاتی از ریاضیات داشته باشد.

انجام پایان نامه حقوق خصوصی

انجام پایان نامه حقوق فقه و حقوق

انجام پایان نامه حقوق بین الملل

انجام پایان نامه حقوق جزا

انجام پایان نامه حقوق عمومی

ادامه مطلب …

مشاوره پایان نامه های فنی مهندسی

پایان نامه فنی مهندسی

پایان نامه مهندسی مکانیک

 • پایان نامه تبدیل انرژی
 • نگارش پایان نامه طراحی کاربردی
 • مشاوره پایان نامه ساخت و تولید
 • انجام مدلسازی پایان نامه جامدات
 • انجام مدلسازی پایان نامه سیالات

انجام پایان نامه مهندسی برق

 • انجام شبیه سازی پایان نامه قدرت
 • نگارش تخصصی پایان نامه کنترل
 • پایان نامه ارشد الکترونیک
 • نگارش پروپوزال پایان نامه مخابرات
 • انجام تخصص پایان نامه مهندسی پزشکی-بیوالکتریک و بیومکانیک

پایان نامه دکتری و کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

 •  پایان نامه ارشد فرآیند
 • پایان نامه کارشناسی ارشد پلیمر
 • پایان نامه محیط زیست
 • پایان نامه تصفیه آب و فاضلاب
 • نگارش پایان نامه مهندسی نفت

انجام پایان نامه مهندسی عمران

 • انجام تخصصی پایان نامه سازه
 • انجام مدلسازی پایان نامه ژئوتکنیک
 • نگارش پایان نامه آب
 • مشاوره پایان نامه راه 

نگارش پایان نامه کلیه گرایش های مدیریت و حسابداری

انجام با کیفیت پایان نامه مهندسی کامپیوتر در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری

 • انجام پایان نامه نرم افزار
 • انجام تخصصی پایان نامه سخت افزار
 • انجام شبیه سازی پایان نامه هوش مصنوعی
 • اجرای کدنویسی پایان نامه فناوری اطلاعات

پایان نامه مهندسی صنایع

 • مشاوره تخصصی پایان نامه صنایع
 • مشاوره پایان نامه مدیریت سیستم و بهره وری
 • مشاوره انجام پایان نامه برنامه ریزی و تحلیل سیستم 
 • نگارش پایان نامه تکنولوژی صنعتی
 • نگارش پایان نامه مهندسی سیستم های اطلاعاتی

پایان نامه روانشناسی و علوم تربیتی

انجام پایان نامه علوم سیاسی

انجام پایان نامه علوم اجتماعی

پایان نامه جغرافیا و برنامه ریزی شهری

پایان نامه علوم پایه(ریاضی،شیمی،فیزیک)

توضیحات کاملتر راجع به چگونگی انجام و مشاوره پایان نامه را درقسمت پایان نامه فنی مهندسی مطالعه نمایید یا با شماره های آموزشیار تماس حاصل نمایید.

 

مراحل نگارش پایان نامه به صورت کاملا تضمینی و با پشتیبانی کامل انجام می شود.

انجام پایان نامه و پروژه های دانشجویی نرم افزاری

انجام پروژه دانشجویی

موسسه تاپ تز در کلیه پایان نامه و پروژه های دانشجویی مرتبط با نرم افزارهای شبیه سازی و تحلیل و آنالیز ارائه خدمت میکند . نرم افزارهای انجام پروژه هر یک از رشته های یاد شده ،تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند .انجام پروژه توسط هر نرم افزار به تخصص کافی در رابطه با نرم افزار مربوطه احتیاج دارد.ما علاوه بر انجام پروژه های دانشجویی با کیفیت بسیار بالا،در صورت نیاز نرم افزار های تخصصی را به دانشجویان آموزش می دهیم.

انجام پروژه دانشجویی نرم افزار MATLAB

نرم افزار متلب-MATLAB: این نرم افزار در اکثر رشته های فنی مهندسی و مدیریت کاربردی دارد و بسیاری از پروژه های دانشجویی با این نرم افزار قابل شبیه سازی و تحلیل هستند.دانشجویان  رشته های برق،صنایع،کامپیوتر ،مهندسی پزشکی،مکانیک و مکاترونیک  از این نرم افزار استفاده های فراوانی در جهت انجام پروژه ها می نمایند.انجام پروژه های نرم افزاری matlab

انجام پروژه دانشجویی نرم افزار FLUENT

انجام پروژه دانشجویی با نرم افزار FLUENT :از نرم افزار فلوئنت عمدتا در انجام پروژه های تبدیل انرژی و مهندسی شیمی استفاده می شود.این نرم افزار به منظور تحلیل و مدلسازی پروژه های سیالاتی کاربرد فراوانی دارد.

انجام پروژه دانشجویی نرم افزار ABAQUS

انجام پروژه دانشجویی نرم افزار ABAQUS:دانشجویان رشته های عمران و مکانیک ،مخاطبان اصلی نرم افزار آباکوس هستند و انجام پروژه ها و پایان نامه های این دو رشته اکثرا با نرم افزار آباکوس انجام می شود.تحلیل ،مدلسازی و بهینه سازی پروژه ها و پایان نامه های دانشجویی توسط این نرم افزار قابل اجرا می باشد.

انجام پروژه دانشجویی ANSYS

انجام پروژه دانشجویی و آنالیز و شبیه سازی با نرم افزار ANSYS: نرم افزار پرکاربرد در انجام پااین نامه و پروژه های رشته های مهندسی مکانیک و مهندسی عمران.

انجام پروژه دانشجویی NS2

و اما نرم افزار شبیه سازی و انجام پروژه نرم افزار NS2 : نرم افزار شبیه ساز شبکه و یکی از سنگین ترین نرم افزار های مهندسی کامپیوتر و مخابرات در زمینه ی انجام پروژه ها و پایان نامه های  دانشجویی می باشد.انجام پروژه ها توسط این نرم افزار نیاز به تخصص و دانش کافی در شناخت از این نرم افزارو کار با آن دارد.خیلی از دانشجویان حتی در نصب این نرم افزاربر روی سیستم خود مشکل دارند.آموزشیار علاوه بر انجام پروژه ها و پایان نامه های نرم افزار NS2  ،در صورت نیاز این نرم افزار را به دانشجویان آموزش می دهد.

انجام پروژه دانشجویی HYSYS

انجام پروژه با نرم افزار HYSYS:از نرم افزار هایسیس در انجام پروژه ها و پایان نامه های مهندسی شیمی و مهندسی مکانیک استفاده می شود.یک نرم افزار مدلسازی به منظور اجرای دقیق و بهینه پروژه های دانشجویی رشته های یاد شده می باشد.

انجام پروژه های نرم افزاری

 

 

خدمات و مشاوره ترجمه , چاپ و نگارش مقاله isi

نگارش پایان نامه

موسسه تاپ تز یک موسسه کمک آموزشی بوده و در کلیه امور نگارش مقاله , چاپ مقاله و ترجمه مقاله فعالیت میکند . با سابقه ی چند ساله در امر مشاوره ی نگارش پایان نامه و پروپوزال شما را در برداشتن گام آخر تحصیل یاری خواهد کرد.با توجه به کارشناسان و متخصصین مجرب که همگی فارغ التحصیلان دانشگاه های شریف،تهران،امیرکبیر و دیگر دانشگاه های برتر ایران هستند،پروژه های انجام شده همگی در سطوح بالای علمی قرار دارند.

نگارش مقاله تخصصی کارشناسی ارشد

دانشجویان کارشناسی ارشد با گذراندن چندین واحد آماری قادر به نگارش مقاله , پروژه و تحلیل آماری نمی باشند و اساتید هم به این امر واقف هستند. که متاسفانه با توجه به اهمیت و ضروت پایان نامه و پروژه های دانشجویی غیر متخصیین فراوانی پا به این عرصه گذاشته اند و با روش های خاص خود!! کار شما را انجام می دهند و شاید شما تا روز دفاع از کار به چگونگی کار خود پی نبرید. بر همین اساس گروه پژوهش ما آماده خدمت رسانی به تمامی دانشجویان و پژوهشگران عزیز هستند.

قیمت و هزینه های نگارش پایان نامه

در تمام زمینه ها یکی از تعیین کننده ترین آیتم های تصمیم گیری برای مشتری قیمت و هزینه نگارش پایان نامه و  محصول یا خدمات است . در مباحث تخصصی و خدمات مرتبط با پایان نامه و پروژه های دانشجویی هم قیمت ملاک مهمی برای دانشجویان میباشد . البته در مواردی که دانشجویان صرفا قصد ارائه پایان نامه و اخذ مدرک را دارند قیمتی یک عنصر اساسی به شمار میرود . از اینرو هرگز بحث قیمت را بصورت کلی در مورد همه دانشجویان بررسی نمیکنیم .

خدمات نگارش مقاله تخصصی

همانگونه که ذکر شد متناسب با زمینه نگارش مقاله و سطح علمی مورد نظر دانشجو قیمت خدمات انجام ونگارش پایان نامه متفاوت میباشد . بصورت کلی قیمت خدمات نگارش پایان نامه تابعی است از رشته , سطح علمی و میزان آموزش و بالا رفتن سطح علمی دانشجو که هریک از آیتم های ذکر شده میتوانند حدود ۳۰% بر قیمت نهایی خدمات نگارش پایان نامه موثر باشند.

نگارش مقاله از پایان نامه

بعد از انجام پایان نامه  در این مرحله در صورتی که متقاضی بخواهد برای ایشان از پایان نامه مقاله استخراج خواهد شد.مقالات داخلی,مقاله isi و مقاله isc.نگارش مقاله isi به تخصصس بیشتر از نگارش پایان نامه احتیاج دارد و ما این امر را برای شما آسان می نماییم.نگارش یک مقاله قابل قبول برای ژورنالهای معتبر و مورد قبول وزارت علوم کاری طولانی است که حداقل زمان ممکن برای نگارش و ثبت و پذیرش مقاله زمانی بین ۳ تا ۱۲ ماه به طول می انجامد.دقت کنید که هر مقاله خارجی , مقاله isi محسوب نمیشود.بسیاری از کارشناسان ما داور مجلات معتبر داخلی می باشند که با بهره گیری از تجارب و دانش آنان گامی بلند در راستای اتمام یا ادامه ی تحصیلات خود بردادرید

نگارش مقاله ISI

در نگارش مقاله دقت کنید که هر مقاله خارجی ،مقاله isi نیست!مقالات isi دارای ضریب تاثیر هستند ومقاله ای که ضریب تاثیر نداشته باشد به هیچ وجه isi نیست و مورد تایید وزارت علوم نمی باشد.حتی کشور ثبت مقاله یا کنفرانس هم در کیفیت ژورنال تاثیر دارد.متاسفانه بعضی از موسسات از اطلاعات کم دانشجویان در این زمینه سوء استفاده می کنند.

انجام پایان نامه ارشد و نگارش مقاله را به متخصص آن بسپارید

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد ساده نیست که هرگروهی در مدت زمان محدود توانایی انجام آن را داشته باشند.تعیین موضوع مناسب و به روز,نگارش و به تصویب رساندن پروپوزال,نگارش و انجام پایان نامه دقیق و علمی و از همه مهتر آموزش بخش های مختلف آن را با آموزشیار تجربه کنید.انجام پایان نامه ، مشاوره  و پشتیبانی و آموزش کامل دانشجو فرآیندی است که نیاز به تجربه و تخصص کافی دارد.

نگارش مقاله

نگارش مقاله برای افراد زیر ضروری است

۱-دانشجویانی که به دنبال کسب نمره ی بالای پایان نامه هستند,چون معمولا ۲ نمره از ۲۰ نمره به مقاله تعلق دارد.که به احتمال زیاد با ارائه یک مقاله داخلی هم نمره را کسب میکنند.

۲-دانشجویانی که به دنبال تحصیل در مقطع دکترا در داخل کشور هستند

۳-دانشجویانی که به دنبال تحصیل در مقطع دکترا در خارج از کشور هستند.برای این دانشجویان داشتن یک یا ۲ مقاله isi ضروری می باشد.

نگارش پروپوزال

نگارش پروپوزال،مقدمه انجام پروژه و پایان نامه می باشد.در پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری و پروژه های صنعتی،در نقطه شروع،چارچوب دقیقی از پروژه ای که در آینده انجام خواهد شد را مشخص می نمایند.

پروپوزال،نقطه ی شروع  پایان نامه و پروژه،نقطه ی انتهای آن،روش انجام،اهداف،فرضیات ،متغیرها و هرآنچه که در پروژه و پایان نامه موردبررسی قرار خواهد گرفت را مشخص می نماید.

نگارش پروپوزال کارشناسی ارشد و دکتری

نگارش پروپوزال کارشناسی ارشد و دکتری نیاز به تخصص و تجربه کافی دارد ،چون علاوه بر تخصص و دانش در جمع آوری اطلاعات پایه و رفرنس های معتبر،توجه به پیاده سازی و نتیجه گرفتن از پروپوزال اهمیت بالایی دارد.چه بسا پروپوزالی بدون توجه به نتایج آن نگارش شود و در ادامه انجام پایان نامه و پروژه قابلیت اجرا و پیاده سازی نداشته باشد.

موارد کلیدی در نگارش پایان نامه و مقاله

توجه! موارد کلیدی که در نگارش پایان نامه و نگارش مقاله باید به آنها توجه کرد و در کیفیت موثر هستند:حتما باید پایان نامه شما توسط متخصص گرایش شما انجام شود.در صورتی که پایان نامه ی شما توسط شخصی که در گرایش شما تخصص ندارد انجام شود نتایج ناگواری را در پی دارد.نگارش پایان نامهباید با بهره گیری از منابع به روز تحقق یابد.کیفیت یک پایان نامه را رفرنس ها و نوآوری آن مشخص می نماید.تحلیل نرم افزاری،شبیه سازی،پیاده سازی و… باید حتما به دانشجو آموزش داده شود چون در روز دفاع از این بخش سوالات پیچیده ای پرسیده خواهد شد.

انجام پروژه شبیه سازی و پایان نامه آباکوس ABAQUS

انجام پروژه abaqus

انجام تخصصی پروژه دانشجویی توسط نرم افزار abaqus نیاز به تجربه و دانش چند ساله دارد که آموزشیار به بهترین نحو شما را در امر انجام پروژه ها و پایان نامه های مدلسازی آباکوس یاری می رساند.نرم افزار آباکوس نرم افزاری پرکاربرد در انجام پایان نامه و پروژه های رشته های مهندسی عمران و مکانیک می باشد.از این نرم افزار به منظور تحلیل و مدلسازی المان اجزاء محدود استفاده می شود.انجام پایان نامه و پروژه تحلیل تیر،انجام مدلسازی پایان نامه های تحلیل ساختمان،انجام پروژه های ارتعاشات و … مثال های از کاربرد نرم افزار ABAQUS در انجا پایان نامه و پروژه هستند.

انجام پایان نامه با آباکوس

انجام مرحله به مرحله پایان نامه و در پایان آموزش مدلسازی انجام شده توسط نرم افزار آباکوس توسط آموزشیار انجام می گیرد.انجام پایان نامه آباکوس ،معمولا حدود ۲  ماه زمان  نیاز دارد ،شبیه سازی صحیح و جواب منطقی و مهمتر اینکه،نیاز به آموزش به دانشجو جهت یادگیری شبیه سازی انجام شده پایان نامه،در طول این مدت در دستور کار قرار میگیرد.انجام پایان نامه آباکوس در رشته های مهندسی عمران و مهندسی مکانیک کاربرد فراوانی دارد.پروژه ها و انجام پایان نامه آباکوس به صورت گسترده و تعداد بالا در این رشته ها انجام می شود.

پایان نامه قابل انجام با نرم افزار آباکوس

انجام پایان نامه مهندسی عمران با نرم افزار آباکوس abaqus

انجام پایان نامه مکانیک با نرم افزار آباکوس abaqus

انجام پایان نامه طراحی کاربردی با نرم افزار ABAQUS

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد سازه با نرم افزارABAQUS

انجام پروژه خاک و پی با نرم افزار آباکوس

انجام پایان نامه سازه های هیدرولیکی با نرم افزار ABAQUS

انجام پایان نامه جامدات با نرم افزار ABAQUS

انجام پایان نامه مهندسی فناوری اطلاعات

انجام پایان نامه فناوری اطلاعات

فناوری اطلاعات information technology  دربرگیرنده ی مدیریت،مهندسی،طراحی وتوسعه سیستم های اطلاعاتی مرتبط با نرم افزار و سخت افزار رایانه ای می باشد.فناوری اطلاعات یکی از جدیدترین رشته های دانشگاهی در ایران است.با این وجود دانشجویان بسیاری در این رشته در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تحصیل می کنند.

انجام پایان نامه مدیریت و مهندسی  فناوری اطلاعات

در دانشگاه ها،فناوری اطلاعات در ۲ فاز مهندسی و مدیریت تدریس می شود.مهندسی فناوری اطلاعات شاخه های برنامه نویسی و توسعه سیستم های اطلاعاتی و نرم افزاری را در برمیگیرد و مدیریت فناوری اطلاعات به جنبه های طراحی و تحلیل سیستم های اطلاعاتی می پردازد.

دانشجویانی که در رشته  مهندسی IT  مشغول به تحصیل هستند باید به نرم افزارهای تخصصی شبیه سازی و پیاده سازی مسلط باشند و برای انجام پایان نامه های فناوری اطلاعات از آنها استفاده نمایند.

انواع پایان نامه های فناوری اطلاعات

آموزشیار خدمات زیر را به دانشجویان فناوری اطلاعات ارائه می دهد:

انجام پایان نامه مهندسی فناوری اطلاعات

انجام پایان نامه امنیت اطلاعات

انجام پایان نامه مدیریت سیستم های اطلاعاتی

انجام پایان نامه تجارت الکترونیک

انجام پایان نامه سیستم های چندرسانه ای

انجام پایان نامه دیتا و امنیت شبکه

انجام پایان نامه ارتباطات سیار

انجام پایان نامه فناوری اطلاعات پزشکی

تنها تفاوت پایان نامه های مهندسی فناوری اطلاعات و مدیریت فناوری اطلاعات،در نحوه تحلیل و نتیجه گیری است و انجام پایان نامه مهندسی فناوری اطلاعات فقط شبیه سازی و پیاده سازی نرم افزاری را علاوه بر پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات دارد.

نرم افزارهای پرکاربرد انجام پایان نامه IT  ،متلب(matlab) و ns2  و … می باشد.

دانشجویان مدیریت فناوری اطلاعات هم از نرم افزارهای مانند smartpls و … به منظور انجام پایان نامه کارشناسی ارشد استفاده می نمایند.

نگارش مقاله و پروپوزال فناوری اطلاعات

آموزشیار با تجربه چندین ساله در انجام پایان نامه فناوری اطلاعات و در اختیار داشتن برترین متخصصین این رشته،دانشجویان را در جهت انجام پایان نامه،نگارش پروپوزال،تعیین موضوع و نگارش مقاله فناوری اطلاعات راهنمایی و مشاوره می نماید.قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری فناوری اطلاعات؛ به منظور پیشی گرفتن از دانشجویان دیگر و تقویت رزومه تحصیلی خود در انجام پایان نامه و نگارش مقالات مرتبط بسیار هوشیارانه و با دقت عمل کنید.

شبیه سازی قبل از انجام پایان نامه مدیریت و مهندسی فناوری اطلاعات

مهمترین بخش در انجام پایان نامه های فناوری اطلاعات ،آموزش بخش شبیه سازی نرم افزاربی به دانشجو می باشد.

در انتخاب موضوع پایان نامه بسیار دقت کنید و این کار را به دست متخصصین ما بسپارید،علاوه بر جدید بودن موضوع،قابلیت پیاده سازی و بهینه سازی نرم افزاری موضوع فناوری اطلاعات بسیار مهم است.

انجام پایان نامه مهندسی فناوری اطلاعات در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری پذیرفته میشود.