انجام پایان نامه مهندسی فناوری اطلاعات

انجام پایان نامه فناوری اطلاعات

فناوری اطلاعات information technology  دربرگیرنده ی مدیریت،مهندسی،طراحی وتوسعه سیستم های اطلاعاتی مرتبط با نرم افزار و سخت افزار رایانه ای می باشد.فناوری اطلاعات یکی از جدیدترین رشته های دانشگاهی در ایران است.با این وجود دانشجویان بسیاری در این رشته در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تحصیل می کنند.

انجام پایان نامه مدیریت و مهندسی  فناوری اطلاعات

در دانشگاه ها،فناوری اطلاعات در ۲ فاز مهندسی و مدیریت تدریس می شود.مهندسی فناوری اطلاعات شاخه های برنامه نویسی و توسعه سیستم های اطلاعاتی و نرم افزاری را در برمیگیرد و مدیریت فناوری اطلاعات به جنبه های طراحی و تحلیل سیستم های اطلاعاتی می پردازد.

دانشجویانی که در رشته  مهندسی IT  مشغول به تحصیل هستند باید به نرم افزارهای تخصصی شبیه سازی و پیاده سازی مسلط باشند و برای انجام پایان نامه های فناوری اطلاعات از آنها استفاده نمایند.

انواع پایان نامه های فناوری اطلاعات

آموزشیار خدمات زیر را به دانشجویان فناوری اطلاعات ارائه می دهد:

انجام پایان نامه مهندسی فناوری اطلاعات

انجام پایان نامه امنیت اطلاعات

انجام پایان نامه مدیریت سیستم های اطلاعاتی

انجام پایان نامه تجارت الکترونیک

انجام پایان نامه سیستم های چندرسانه ای

انجام پایان نامه دیتا و امنیت شبکه

انجام پایان نامه ارتباطات سیار

انجام پایان نامه فناوری اطلاعات پزشکی

تنها تفاوت پایان نامه های مهندسی فناوری اطلاعات و مدیریت فناوری اطلاعات،در نحوه تحلیل و نتیجه گیری است و انجام پایان نامه مهندسی فناوری اطلاعات فقط شبیه سازی و پیاده سازی نرم افزاری را علاوه بر پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات دارد.

نرم افزارهای پرکاربرد انجام پایان نامه IT  ،متلب(matlab) و ns2  و … می باشد.

دانشجویان مدیریت فناوری اطلاعات هم از نرم افزارهای مانند smartpls و … به منظور انجام پایان نامه کارشناسی ارشد استفاده می نمایند.

نگارش مقاله و پروپوزال فناوری اطلاعات

آموزشیار با تجربه چندین ساله در انجام پایان نامه فناوری اطلاعات و در اختیار داشتن برترین متخصصین این رشته،دانشجویان را در جهت انجام پایان نامه،نگارش پروپوزال،تعیین موضوع و نگارش مقاله فناوری اطلاعات راهنمایی و مشاوره می نماید.قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری فناوری اطلاعات؛ به منظور پیشی گرفتن از دانشجویان دیگر و تقویت رزومه تحصیلی خود در انجام پایان نامه و نگارش مقالات مرتبط بسیار هوشیارانه و با دقت عمل کنید.

شبیه سازی قبل از انجام پایان نامه مدیریت و مهندسی فناوری اطلاعات

مهمترین بخش در انجام پایان نامه های فناوری اطلاعات ،آموزش بخش شبیه سازی نرم افزاربی به دانشجو می باشد.

در انتخاب موضوع پایان نامه بسیار دقت کنید و این کار را به دست متخصصین ما بسپارید،علاوه بر جدید بودن موضوع،قابلیت پیاده سازی و بهینه سازی نرم افزاری موضوع فناوری اطلاعات بسیار مهم است.

انجام پایان نامه مهندسی فناوری اطلاعات در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری پذیرفته میشود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *